PAF600F280-12/T
Productnummer DigiKey
285-1483-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAF600F280-12/T
Beschrijving
DC DC CONVERTER 7.2-14.4V 600W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 7,2 ~ 14,4V 50A 200V - 400V Ingang
EDA/CAD-modellen
PAF600F280-12/T Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
600 W
Fabr.
Spanning - isolatie
3 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
90%
Spanning - ingang (min.)
200V
Spanning - ingang (max.)
400V
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Stroom - uitgang (max.)
50A