PAF600F24-28
Productnummer DigiKey
285-1482-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PAF600F24-28
Beschrijving
DC DC CONVERTER 28V 600W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 28V 21,5A 19V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PAF600F24-28 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
600 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
90%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
19V
Verpakking / doos
Volledige brick
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
21,5A