KWS10A-24
Productnummer DigiKey
285-2484-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KWS10A-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 500mA 85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KWS10A-24 Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabrikant
TDK-Lambda
Functies
Universele ingang
Serie
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 85°C (met reductie)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
84%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Omhuld
Verpakking / doos
4-DIP-module
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
1,50" L x 1,00" B x 0,85" H (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
24V
Lijnregeling
150mV
Stroom - uitgang (max.)
500mA
Belastingsregeling
96mV
Vermogen (watt)
10 W