KPSA15-24
Productnummer DigiKey
285-KPSA15-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KPSA15-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KPSA15-24 Modellen
Categorie
Functies
Universele ingang
Fabrikant
TDK-Lambda
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
75%
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
4-DIP-module
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
2,75" L x 1,77" B x 0,79" H (69,9mm x 45,0mm x 20,1mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, EN, UL
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
24V
Lijnregeling
±0,5%
Vermogen (watt)
15 W
Belastingsregeling
±1%