KPSA15-12
Productnummer DigiKey
285-KPSA15-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KPSA15-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
KPSA15-12 Modellen
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
75%
Grootte / afmetingen
2,75" L x 1,77" B x 0,79" H (69,9mm x 45,0mm x 20,1mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
±0,5%
Vermogen (watt)
15 W
Belastingsregeling
±1%