KPSA10-24
Productnummer DigiKey
285-KPSA10-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KPSA10-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
KPSA10-24 Modellen
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
75%
Grootte / afmetingen
2,40" L x 1,55" B x 0,90" H (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
24V
Lijnregeling
±0,5%
Vermogen (watt)
10 W
Belastingsregeling
±1%