KPSA10-12
Productnummer DigiKey
285-KPSA10-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KPSA10-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KPSA10-12 Modellen
Categorie
Functies
Universele ingang
Fabrikant
TDK-Lambda
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
75%
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
4-DIP-module
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
2,40" L x 1,55" B x 0,90" H (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, EN, UL
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
±0,5%
Vermogen (watt)
10 W
Belastingsregeling
±1%