KMD40-1515
Productnummer DigiKey
285-1762-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KMD40-1515
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V 1,33A, 1,33A 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
KMD40-1515 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
81%
Verpakking / doos
7-DIP module, 5 draden
Grootte / afmetingen
3,50" L x 2,50" B x 1,06" H (89,0mm x 63,5mm x 27,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC
Spanning - uitgang 1
15V
Lijnregeling
0,5%
Stroom - uitgang (max.)
1,33A, 1,33A
Belastingsregeling
1%
Vermogen (watt)
40 W