KMD40-1212
Productnummer DigiKey
285-1761-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KMD40-1212
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V 1,66A, 1,66A 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
KMD40-1212 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
83%
Verpakking / doos
7-DIP module, 5 draden
Grootte / afmetingen
3,50" L x 2,50" B x 1,06" H (89,0mm x 63,5mm x 27,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
0,5%
Stroom - uitgang (max.)
1,66A, 1,66A
Belastingsregeling
1%
Vermogen (watt)
40 W