KMD15-1515
Productnummer DigiKey
285-1760-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KMD15-1515
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
KMD15-1515 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
81%
Verpakking / doos
9-DIP module, 5 draden
Grootte / afmetingen
2,52" L x 1,80" B x 0,93" H (64,0mm x 45,6mm x 23,5mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC
Spanning - uitgang 1
15V
Lijnregeling
0,5%
Stroom - uitgang (max.)
500mA, 500mA
Belastingsregeling
1%
Vermogen (watt)
15 W