KMD15-1212
Productnummer DigiKey
285-1759-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KMD15-1212
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V 625mA, 625mA 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
KMD15-1212 Modellen
Categorie
Functies
Universele ingang
Fabrikant
TDK-Lambda
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
80%
Verpakking
Bulk
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Verpakking / doos
9-DIP module, 5 draden
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
2,52" L x 1,80" B x 0,93" H (64,0mm x 45,6mm x 23,5mm)
Aantal uitgangen
2
Goedkeuringsinstantie
CE, EN, IEC, UL
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC
Standaard nummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
12V
Lijnregeling
0,5%
Stroom - uitgang (max.)
625mA, 625mA
Belastingsregeling
1%
Vermogen (watt)
15 W