I7C20A-C03-EVK-S1
Productnummer DigiKey
285-I7C20A-C03-EVK-S1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I7C20A-C03-EVK-S1
Beschrijving
EVAL BOARD FOR I7C2W020A050V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
- DC/DC, step-up of step-down 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Vermogen - uitgang
300W
Fabrikant
TDK-Lambda
Spanning - uitgang
8V ~ 24V
Verpakking
Box
Stroom - uitgang
20A
Status onderdeel
Actief
Spanning - ingang
9V ~ 36V