I7A4W060A033V-0C1-R
Productnummer DigiKey
285-I7A4W060A033V-0C1-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I7A4W060A033V-0C1-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-28V 720W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 28V 60A 18V - 60V Ingang
Functies
Aan/uit op afstand
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 115°C (met reductie)
Verpakking
Box
Efficiëntie
99%
Grootte / afmetingen
1,45" L x 1,34" B x 0,78" H (36,8mm x 34,0mm x 19,8mm)
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
60V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
60A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
1.68 kW