I7A4W033A033V-0F3-R
Productnummer DigiKey
285-I7A4W033A033V-0F3-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I7A4W033A033V-0F3-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 24V 33A 18V - 60V Ingang
EDA/CAD-modellen
I7A4W033A033V-0F3-R Modellen
Functies
Regelbare uitgang, koellichaam, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (met reductie)
Efficiëntie
98%
Grootte / afmetingen
1,45" L x 1,34" B x 0,98" H (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
60V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
33A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
792 W