I6A4W020A033V-002-R
Productnummer DigiKey
285-2668-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I6A4W020A033V-002-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 15V 20A 9V - 53V Ingang
EDA/CAD-modellen
I6A4W020A033V-002-R Modellen
Functies
Aan/uit op afstand, OCP
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
97%
Verpakking / doos
Zestiende brick
Grootte / afmetingen
1,30" L x 0,90" B x 0,50" H (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (min.)
9V
Apparaatpakket leverancier
Zestiende brick
Spanning - ingang (max.)
53V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
20A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
250 W