I6A24014A033V-002-R
Productnummer DigiKey
285-2857-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I6A24014A033V-002-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3 ~ 24V 14A 9V - 40V Ingang
EDA/CAD-modellen
I6A24014A033V-002-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
250 W
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Efficiëntie
98%
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,30" L x 0,90" B x 0,50" H (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
40V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
14A