I6A24008A033V-N00-R
Productnummer DigiKey
I6A24008A033V-N00-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I6A24008A033V-N00-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang -3,3 ~ -30V 8A 9V - 40V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
I6A24008A033V-N00-R Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OTP, SCP
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Box
Efficiëntie
92%
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Verpakking / doos
Zestiende brick
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
1,30" L x 0,90" B x 0,50" H (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (min.)
9V
Apparaatpakket leverancier
Zestiende brick
Spanning - ingang (max.)
40V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang (max.)
8A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
75 W