I6A20A-001-EVK-S1PX
Productnummer DigiKey
285-2614-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I6A20A-001-EVK-S1PX
Beschrijving
EVAL BOARD FOR I6A4W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
i6A4W - DC/DC-omzetter 1 niet-geïsoleerde uitgang Uitgangen Evaluatiebord
Categorie
Spanning - uitgang
3,3V ~ 15V
Fabrikant
TDK-Lambda
Stroom - uitgang
20A
Verpakking
Box
Spanning - ingang
9V ~ 53V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Inhoud
Printplaat/-platen
Hoofddoel
DC/DC-omzetter
Gebruikt IC / onderdeel
i6A4W
Uitgangen en type
1 niet-geïsoleerde uitgang
Basisproductnummer
Vermogen - uitgang
250W