I1C4W010A120V-004-R
Productnummer DigiKey
285-I1C4W010A120V-004-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I1C4W010A120V-004-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 120W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 10A 18V - 75V Ingang
EDA/CAD-modellen
I1C4W010A120V-004-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
120 W
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 120°C (met reductie)
Efficiëntie
97%
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
1,04" L x 1,04" B x 0,40" H (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
10A