I1C4W010A120V-000-R
Productnummer DigiKey
285-I1C4W010A120V-000-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I1C4W010A120V-000-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 120W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 10A 18V - 75V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
I1C4W010A120V-000-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
120 W
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 120°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
97%
Type
Niet-geïsoleerde PoL-module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
1,04" L x 1,04" B x 0,40" H (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Spanning - ingang (max.)
75V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
10A