I1C2W010A120V-004-R
Productnummer DigiKey
285-I1C2W010A120V-004-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
I1C2W010A120V-004-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 9.6-28V 200W
Gedetailleerde beschrijving
Niet-geïsoleerde PoL-module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 10A 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
I1C2W010A120V-004-R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
120 W
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 120°C
Efficiëntie
97%
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,04" L x 1,04" B x 0,40" H (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
10A