HWS600-24
HWS600-24
HWS600-24
Productnummer DigiKey
285-1363-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS600-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ingesloten, met conformal coating AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 265 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HWS600-24 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
85%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Ingesloten, met conformal coating
Functies
Aantal uitgangen
1
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Grootte / afmetingen
6,50" L x 3,94" B x 3,23" H (165,1mm x 100,1mm x 82,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
27 A