HWS50A-5/A
Productnummer DigiKey
285-2262-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS50A-5/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 50W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
HWS50A-5/A Modellen
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
84%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
4,72" L x 1,24" B x 3,23" H (119,9mm x 31,5mm x 82,0mm)
Spanning - uitgang 1
5V
Stroom - uitgang 1
10 A