HWS30A-5/A is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 147
Gegevensblad
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
TDK-Lambda HWS-A Series
HWS30A-5/A
Productnummer DigiKey
285-2256-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS30A-5/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HWS30A-5/A Modellen
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
82%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
3,74" L x 1,24" B x 3,23" H (95,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Spanning - uitgang 1
5V
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang 1
6 A