HWS3000GT-48
Productnummer DigiKey
285-HWS3000GT-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS3000GT-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 3005W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 170 ~ 265VAC (3 fasen) Ingang
EDA/CAD-modellen
HWS3000GT-48 Modellen
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, PFC, aan/uit op afstand, universele ingang
Spanning - ingang
170 ~ 265VAC (3 fasen)
Grootte / afmetingen
10,60" L x 5,90" B x 2,40" H (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Spanning - uitgang 1
48V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang 1
62.5 A
Standaard nummer
Stroom - uitgang 2
62.5 A