HWS3000GT-24
Productnummer DigiKey
285-HWS3000GT-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS3000GT-24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 3000W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 170 ~ 265VAC (3 fasen) Ingang
EDA/CAD-modellen
HWS3000GT-24 Modellen
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
91%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, geschikt voor DC-ingang, PFC, aan/uit op afstand, universele ingang
Spanning - ingang
170 ~ 265VAC (3 fasen)
Grootte / afmetingen
10,60" L x 5,90" B x 2,40" H (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Spanning - uitgang 1
24V
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Stroom - uitgang 1
125 A
Standaard nummer
Stroom - uitgang 2
125 A