HWS150A-15/HD
Productnummer DigiKey
285-HWS150A-15/HD-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS150A-15/HD
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame, met conformal coating AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
EDA/CAD-modellen
HWS150A-15/HD Modellen
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
89%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 71°C (met reductie)
Type
Open frame, met conformal coating
Functies
Regelbare uitgang, PFC, universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
6,30" L x 3,23" B x 1,46" H (160,0mm x 82,0mm x 37,0mm)
Spanning - uitgang 1
15V
Stroom - uitgang 1
10 A