HWS100A-12/A
Productnummer DigiKey
285-2263-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HWS100A-12/A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HWS100A-12/A Modellen
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
86%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C (met reductie)
Type
Omhuld
Functies
Regelbare uitgang, detectie op afstand, universele ingang
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
6,32" L x 1,32" B x 3,27" H (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Stroom - uitgang 1
8.5 A