GUS600-12/R
Productnummer DigiKey
285-GUS600-12/R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GUS600-12/R
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Aan/uit op afstand, universele ingang
Grootte / afmetingen
6,14" L x 4,00" B x 1,61" H (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
12V
Stroom - uitgang 1
50 A