GUS350-48/ADJ
Productnummer DigiKey
285-GUS350-48/ADJ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GUS350-48/ADJ
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 350W
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 265 VAC Ingang
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
95,5%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Grootte / afmetingen
5,00" L x 4,00" B x 1,61" H (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
7.4 A