GUS350-36
Productnummer DigiKey
285-GUS350-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GUS350-36
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 36V 350W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 36V 85 ~ 265 VAC Ingang
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
95,5%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Universele ingang
Grootte / afmetingen
5,00" L x 4,00" B x 1,61" H (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
36V
Stroom - uitgang 1
9.8 A