GUS350-12/ADJ
Productnummer DigiKey
285-GUS350-12/ADJ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GUS350-12/ADJ
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 85 ~ 265 VAC Ingang
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
95%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Grootte / afmetingen
5,00" L x 4,00" B x 1,61" H (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
12V
Stroom - uitgang 1
29.2 A