GUS1000-48
Productnummer DigiKey
285-GUS1000-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GUS1000-48
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 48V 1003.2W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 85 ~ 264 VAC Ingang
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Efficiëntie
95,5%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
7,00" L x 4,00" B x 1,61" H (177,8mm x 101,6mm x 41,0mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang 1
20.9 A