GQA2W024A050V-0P7-R
Productnummer DigiKey
285-2712-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GQA2W024A050V-0P7-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 120W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 24A 9V - 36V Ingang
EDA/CAD-modellen
GQA2W024A050V-0P7-R Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Efficiëntie
90%
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
2,39" L x 1,95" B x 0,50" H (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Stroom - uitgang (max.)
24A
Vermogen (watt)
120 W