GQA24003A480V-0P7-R
Productnummer DigiKey
285-2706-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GQA24003A480V-0P7-R
Beschrijving
DC DC CONVERTER 48V 120W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 48V 2,5A 18V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GQA24003A480V-0P7-R Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Aan/uit op afstand, OCP, OVP
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
91,5%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
Vierde brick
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
2,39" L x 1,95" B x 0,50" H (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Apparaatpakket leverancier
Vierde brick
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Goedkeuringsinstantie
CE
Vermogen (watt)
120 W