EZA2500-32048
Productnummer DigiKey
285-EZA2500-32048-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EZA2500-32048
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 48V 320V 2500W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ingesloten, bidirectioneel DC/DC-omzetters 1 OUitgang 48V / 320V 52A / 7,8A 60V / 380V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EZA2500-32048 Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 1
48V / 320V
Fabrikant
TDK-Lambda
Stroom - uitgang (max.)
52A / 7,8A
Serie
Vermogen (watt)
2500W
Verpakking
Bulk
Spanning - isolatie
3 kV
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
ITE (commercieel)
Type
Ingesloten, bidirectioneel
Efficiëntie
92%
Spanning - ingang (min.)
36V / 300V
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 40°C
Spanning - ingang (max.)
60V / 380V
Type montage
Rackmontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
15,75" L x 16,65" B x 1,72" H (400,0mm x 422,8mm x 43,6mm)