DUSH960-1248-0M
Productnummer DigiKey
285-DUSH960-1248-0M-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DUSH960-1248-0M
Beschrijving
DC UPS 20A POWER SUPPLY
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ononderbroken stroomvoorziening (UPS) Standby (geen regeling) General Purpose, industriële regeling 960W 12V ~ 48V
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DUSH960-1248-0M Modellen
Categorie
Vermogen - nominaal
960W
Fabrikant
TDK-Lambda
AC-uitgangen
1
Serie
Spanning - uitgang
12V ~ 48V
Verpakking
Box
Ingangsconnector
Klemmenblok
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Klemmenblok
Type
Standby (geen regeling)
Grootte / afmetingen
5,172" L x 2,125" B (131,37mm x 53,98mm)
Spanning - ingang
10V ~ 60V
Hoogte
4,531" (115,09mm)