DT62PW120D
Productnummer DigiKey
285-2443-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DT62PW120D
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 65 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
TDK-Lambda
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
41,34" (1,05m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
5,20" L x 2,71" B x 1,57" H (132,0mm x 69,0mm x 40,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang
12V
Gewicht
0,882 lb (400,07 g)
Stroom - uitgang (max.)
5,41A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
65 W