DT100PW120D
Productnummer DigiKey
285-2460-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DT100PW120D
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 100 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
100 W
Fabrikant
TDK-Lambda
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
41,34" (1,05m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
6,70" L x 3,35" B x 1,73" H (170,0mm x 85,0mm x 44,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Gewicht
1,8 lbs (816,5 g)
Spanning - uitgang
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
8,34A