DRL100-24-1/C2
Productnummer DigiKey
285-DRL100-24-1/C2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRL100-24-1/C2
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 4,2A
EDA/CAD-modellen
DRL100-24-1/C2 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
4,2A
Vermogen (watt)
101W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 71°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,19" L x 2,83" B x 3,70" H (55,6mm x 72,0mm x 94,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1; UL 508
DC-spanning - ingang (max)
373V
Minimale vereiste belasting
Nee
Spanning - uitgang 1
24V