DRF960-24-1
Productnummer DigiKey
285-DRF960-24-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRF960-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 40A
EDA/CAD-modellen
DRF960-24-1 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
960W
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
95%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Grootte / afmetingen
5,47" L x 4,33" B x 4,86" H (139,0mm x 110,0mm x 123,4mm)
AC-spanning - ingang
180 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
40A