DRF480241
DRF480241
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DRF480-24-1
Productnummer DigiKey
285-DRF480-24-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRF480-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 20A
EDA/CAD-modellen
DRF480-24-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
20A
Vermogen (watt)
480W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,53" L x 3,23" B x 4,86" H (115,0mm x 82,0mm x 123,4mm)
DC-spanning - ingang (min)
125V
DC-spanning - ingang (max)
370V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V