DRF240-24-1/HL is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
TDK-Lambda
Op voorraad: 694
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
GAPTEC Electronic
Op voorraad: 14
Gegevensblad
Weidmüller
Op voorraad: 66
Weidmüller
Op voorraad: 8
DComponents
Op voorraad: 5
Cosel USA, Inc.
Op voorraad: 0
Cosel USA, Inc.
Op voorraad: 6
Mornsun America, LLC
Op voorraad: 0
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
TDK-Lambda DRF/HL Series
DRF240-24-1/HL
Productnummer DigiKey
285-DRF240-24-1/HL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRF240-24-1/HL
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
DRF240-24-1/HL Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
10A
Vermogen (watt)
240W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Toepassingen
ITE (commercieel), gevaarlijke locaties
Efficiëntie
94%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,53" L x 1,93" B x 4,86" H (115,0mm x 49,0mm x 123,4mm)
DC-spanning - ingang (min)
125V
DC-spanning - ingang (max)
370V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V