DRF120241
DRF120241
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DRF120-24-1
Productnummer DigiKey
285-DRF120-24-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRF120-24-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRF120-24-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
5A
Fabrikant
TDK-Lambda
Vermogen (watt)
120W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
91%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Aantal uitgangen
1
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling, PFC, aan/uit op afstand, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
4,53" L x 1,44" B x 4,86" H (115,0mm x 36,5mm x 123,4mm)
DC-spanning - ingang (min)
125V
Goedkeuringsinstantie
CE
DC-spanning - ingang (max)
370V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
24V