DRB960-24-3-A0
Productnummer DigiKey
285-DRB960-24-3-A0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB960-24-3-A0
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 960W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 40A
EDA/CAD-modellen
DRB960-24-3-A0 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
960W
Toepassingen
ITE (commercieel), laboratorium
Serie
Efficiëntie
95,2%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand
Type ingang
AC
Grootte / afmetingen
6,27" L x 3,94" B x 5,08" H (159,1mm x 100,0mm x 129,0mm)
Aantal uitgangen
1
Standaard nummer
60950-1; 61010-1; 62368-1
AC-spanning - ingang
350 ~ 575 VAC (3 fasen)
Minimale vereiste belasting
Nee
Spanning - uitgang 1
24V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
40A