DRB50-48-1
Productnummer DigiKey
285-DRB50-48-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB50-48-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 50W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 1,05A
EDA/CAD-modellen
DRB50-48-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1,05A
Vermogen (watt)
50W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Efficiëntie
91%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,54" L x 1,18" B x 2,95" H (90,0mm x 30,0mm x 75,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
48V