DRB30-12-1
Productnummer DigiKey
285-DRB30-12-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB30-12-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC of DC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 2,5A
EDA/CAD-modellen
DRB30-12-1 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Vermogen (watt)
30W
Serie
Spanning - isolatie
3 kV
Toepassingen
Gevaarlijke locaties, industrieel, ITE (commercieel)
Efficiëntie
88%
Type ingang
AC of DC
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,54" L x 0,83" B x 2,95" H (90,0mm x 21,0mm x 75,0mm)
DC-spanning - ingang (min)
120V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, cURus
DC-spanning - ingang (max)
373V
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
12V