DRB240-48-3-A0
Productnummer DigiKey
285-DRB240-48-3-A0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB240-48-3-A0
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 5A
EDA/CAD-modellen
DRB240-48-3-A0 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3.51 kV
Efficiëntie
93,8%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Grootte / afmetingen
4,87" L x 2,17" B x 5,08" H (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
AC-spanning - ingang
350 ~ 575 VAC (3 fasen)
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang (max.)
5A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
240W