DRB240-48-1 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Selec Controls USA Inc.
Op voorraad: 186
Gegevensblad
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 48V 5A
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-48-1
Productnummer DigiKey
285-DRB240-48-1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB240-48-1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - isolatie
3 kV
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Functies
Regelbare uitgang, PFC, aan/uit op afstand, detectie op afstand, universele ingang
Grootte / afmetingen
4,92" L x 4,88" B x 1,61" H (125,0mm x 124,0mm x 41,0mm)
Goedkeuringsinstantie
CE, CSA, EN, IEC, UKCA, UL
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Standaard nummer
60950-1; 62368-1; UL 508
Spanning - uitgang 1
48V
Stroom - uitgang (max.)
5A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
240W