DRB240-24-3-A1
Productnummer DigiKey
285-DRB240-24-3-A1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRB240-24-3-A1
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
EDA/CAD-modellen
DRB240-24-3-A1 Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
3.51 kV
Efficiëntie
93,1%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Grootte / afmetingen
5,44" L x 5,08" B x 2,17" H (138,2mm x 129,0mm x 55,1mm)
AC-spanning - ingang
350 ~ 575 VAC (3 fasen)
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang (max.)
10A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
240W